0

Inżynier ds. Lean

Zakres zadań:

  • Prowadzenie projektów mających na celu optymalizację procesów, poprawiających jakość produktów, obniżających koszty i poprawiających ergonomię stanowisk pracy z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing takich jak: identyfikacja strat, balansowanie procesów, czas przezbrojeń maszyn, organizacja stanowisk pracy, przepływy materiałowe, mapowanie strumienia wartości.
  • Wdrażanie narzędzi jakościowych, takich jak metoda 5 why ,raport 8D/A3, diagram Ishikawy, PDCA, 5S.
  • Prowadzenie warsztatów Kaizen: powoływanie zespołów projektowych, tworzenie i nadzorowanie harmonogramów, sporządzanie raportów oraz podsumowanie warsztatów.
  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie standardów pracy.
  • Optymalizacja layoutów produkcyjnych.
  • Przygotowywanie, organizowanie oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu narzędzi i metod Lean.
  • Praca w zespole i koordynacja działań między różnymi działami.
  • Promowanie idei ciągłego doskonalenia w organizacji i budowanie kultury Lean.
  • Rozwój zaangażowania i świadomości pracowników w proces doskonalenia i optymalizacji procesów.
  • Analiza wskaźników, tworzenie raportów i prezentacji.
  • Prezentowanie wyników pracy na poziomie operacyjnym i menadżerskim.
  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych technologii.

Wymagania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne).
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na minimalnym poziomie B2.
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, znajomość norm ISO9001, ISO14001, ISO45001, IATF16949.
  • Znajomość Six Sigma potwierdzona certyfikatem będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Możesz oczekiwać:

Atmosfera

Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

Dynamiczne środowisko

Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.

RozwójRozwój

Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.

Sport / Ebike

Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!