0

Sales Manager - segment e-bike

Celem stanowiska jest zapewnienie realizacji strategii segmentu E-Bike firmy BMZ poprzez obsługę kluczowych klientów, pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów własnych BMZ oraz nowych produktów OEM.

GŁÓWNE ZADANIA:

•      budowanie długotrwałych relacji biznesowych z nowymi klientami oraz zarządzanie już istniejącymi w celu rozwijania nowych możliwości biznesowych;

•      identyfikowanie potrzeb potencjalnych klientów, udział w opracowaniu koncepcji nowych produktów;

•      bieżące pozyskiwanie informacji na temat rynku oraz potencjalnych kontrahentów, w tym analizowanie ich potrzeb i oczekiwań;

•      przeprowadzanie pełnej analityki „business case” wraz z analizą ryzyka w oparciu o standardy BMZ Poland;

•      podtrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami;

•      organizacja i prowadzenie spotkań z klientami;

•      przygotowywanie ofert i propozycji handlowych dla nowych i obecnych klientów;

•      zarządzanie umowami (od NDA do finalnych kontraktów handlowych) we współpracy z działem prawnym i innymi działami w BMZ;

•      prowadzenie negocjacji dotyczących warunków współpracy;

•      przygotowywanie raportów i prognoz sprzedażowych do poziomu Top Managementu;

•      reprezentowanie BMZ Poland na wydarzeniach branżowych.

TEGO POSZUKUJEMY:

•      doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, w segmencie B2B, sprzedając produkty własne a także w sprzedaży projektowej;

•      wykształcenie wyższe ( mile widziana mechanika / elektronika lub pokrewne );

•      doświadczenie w sprzedaży złożonych technologicznie produktów;

•      doświadczenie w negocjowaniu kontraktów handlowych;

•      orientacja na realizację celów sprzedażowych;

•      praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta;

•      kreatywność i innowacyjność w podejściu do rozwiązywania problemów;

•      otwartość na naukę/poznanie zagadnień technologicznych związanych z produktem;

•      umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku na gwałtownie rosnącym rynku;

•      analityczne myślenie oraz umiejętność podejmowania decyzji;

•      dobra organizacja pracy / samodzielność / asertywność;

•      dyspozycyjność do podróży służbowych;

•      biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1);

•      mile widziana znajomość drugiego języka obcego (niemiecki / hiszpański / francuski);

•      mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej lub automotive;

•      mile widziana znajomość rynku rowerowego.

Możesz oczekiwać:

Atmosfera

Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

Dynamiczne środowisko

Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.

Rozwój

Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.

Sport / Ebike

Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!

Zdrowie / Posiłki

Dołączając do nas możesz liczyć na pyszne posiłki w firmowej kantynie, za które zapłacisz tylko 50% ceny. Zapewnimy Ci także prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich najbliższych (Luxmed). W każdy czwartek zaprosimy na pyszne owoce w ramach akcji „witaminowe czwartki”.