0

Starszy Inżynier Jakości (central)

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Starszego Inżyniera Jakości. Poszukujemy osoby z dużą świadomością systemów (IATF) i narzędzi jakościowych, która będzie pełniła rolę wsparcia dla działu jakości w segmentach.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie wewnętrznych wymagań jakościowych – standaryzacja wewnątrz segmentowa;
  • Tworzenie wytycznych w zakresie procesów specjalnych i ich walidacji;
  • Zatwierdzanie raportów z walidacji procesów specjalnych;
  • Szkolenie inżynierów i pracowników z zakresu wymagań, narzędzi jakościowych;
  • Przegląd i zatwierdzanie dokumentacji jakościowej w projekcie (plany kontroli wraz z specyfikacjami kontroli);
  • Udział w przeglądach zespołów projektowych / audytach projektów;
  • Udział / Opracowywanie wymagań dla dostawców
  • Weryfikacja działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Wdrażanie rozwiązań jakościowych w projektach, m.in. elementów APQP (Advanced Product Quality Planning).

Czego poszukujemy:

  • Praktyczna wiedza narzędzi Quality Core Tools;
  • Znajomość wymagań VDA;
  • Znajomość normy IATF 16949, ISO 9001, ISO14001;
  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi doskonalenia jakości (Filar Progresywnej Jakości – World Class Manufacturing);
  • Doświadczenie jako audytor IATF 16949 / VDA 6.3
  • Umiejętności trenerskie;
  • Znajomość języka angielskiego min B2.

Co oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Premia MBO
  • Opieka medyczna,
  • Multisport i ubezpieczenia na życie;
  • Dofinansowanie do posiłków - stołówka firmowa.

Możesz oczekiwać:

Atmosfera

Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

Dynamiczne środowisko

Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.

RozwójRozwój

Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.

Sport / Ebike

Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!