0

Inżynier Jakości (segment EV)

GŁÓWNE ZADANIA:

  • rozpoznawanie specyficznych wymagań klienta
  • uczestniczenie w spotkaniach DFMEA i PFMEA, tworzenie Lesson Learned, budowanie Control Plan dla fazy projektowej i seryjnej oraz komponentów,
  • tworzenie raportów 8D, znajomość Diagramu Ishikawa, 5 Why,
  • znajomość PPAP oraz doświadczenie w zatwierdzaniu komponentów wg metodologii APQP
  • znajomość procesów zgrzewania rezystancyjnego, lutowania – mile widziane
  • doświadczenie w walidacji procesu i produktu
  • znajomość sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz umiejętność doboru względem potrzeb produkcyjnych
  • zarządzanie/uczestnictwo w audytach klienta
  • bezpośrednia współpraca z Inżynierami Procesu oraz pracownikami produkcyjnymi

TEGO POSZUKUJEMY:

  • wykształcenie inżynieryjne/wyższe
  • Doświadczenia jakościowego w prowadzeniu projektów i procesów produkcyjnych (mile widziane automotive)
  • znajomość wymagań ISO9001, IATF 16949
  • znajomość FMEA, Control Plan, 8D, Diagram Ishikawa, 5 Why, MSA, SPC
  • znajomość rysunków technicznych
  • Umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji
  • znajomość elektroniki – mile widziana
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Premia MBO;
  • Opieka medyczna, Multisport i ubezpieczenia na życie;
  • Dofinansowanie do posiłków - stołówka firmowa.

Możesz oczekiwać:

Atmosfera

Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

Dynamiczne środowisko

Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.

RozwójRozwój

Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.

Sport / Ebike

Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!