0

Koordynator Utrzymania Ruchu

Poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora UTR.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad parkiem maszyn, ich właściwym serwisowaniem oraz dbałość nad stanem technicznym maszyn;
  • Koordynowanie działań AM, PM w porozumieniu z inżynierami UTR oraz zespołami obszarowymi;
  • Organizowanie pracy podległych pracowników oraz zapewnienie dyscypliny w pracy;
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie instrukcji stanowiskocych/pracy/obsługi;
  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramami pracy i rozliczanie czasu pracy podległego zespołu;
  • Motywowanie pracowników;
  • Dbanie o powierzone mienie;
  • Wdrażanie, przestrzeganie i egzekwowanie standardów jakościowych;
  • Przestrzeganie procedur ESD;
  • Identyfikowanie luk kompetencyjnych i tworzenie planów rozwojowych;
  • Raportowanie wskaźników i wyników do Kierownika UTR.

Tego będziesz potrzebował(a):

  • Wykształcenie min. techniczne;
  • SEP do 1kV;
  • Umiejętność zarządzania personelem;
  • Znajomość podstawowych wskaźników produkcyjnych oraz UTR;
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku – min 1 rok.

Dodatkowe uwagi:

  • Praca w systemie zmianowym,
  • Znajomość pakietu MS office,
  • Doświadczenie w pracy ze wsparciem MES, CMMS
  • podstawowa znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Opiekę zdrowotną Luxmed, kartę Multisport;
  • Firmową kantynę (dofinansowane 50% przez Pracodawcę);
  • Ubezpieczenie na życie, program poleceń, premię stażową;
  • Naukę języków obcych (angielski, niemiecki);
  • Wczasy pod gruszą, karpiowe, paczki świąteczne.

Możesz oczekiwać:

Stabilne zatrudnienie

Dbamy  o bezpieczeństwo naszego zespołu, dlatego  zapewniamy stabilne zatrudnienie. Z naszymi pracownikami podpisujemy wyłącznie umowy o pracę (nie korzystamy z agencji pracy tymczasowej).

Lekka, czysta praca

Produkcja odbywa się u nas w komfortowych warunkach. Praca zorganizowana  jest  w przestronnych, klimatyzowanych halach. Praca polega na składaniu, zgrzewaniu, klejeniu, lutowaniu lekkich elementów. Część czynności wykonywana jest na siedząco!

Atmosfera

Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

Sport / Ebike

Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!

Zdrowie / Posiłki

Dołączając do nas możesz liczyć na pyszne posiłki w firmowej kantynie, za które zapłacisz tylko 50% ceny. Zapewnimy Ci także prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich najbliższych (Luxmed). W każdy czwartek zaprosimy na pyszne owoce w ramach akcji „witaminowe czwartki”.

Wsparcie, nauka

Liczysz się Ty! Chęć do pracy, pozytywne nastawienie i uśmiech to cechy których szukamy. Jeśli nie masz doświadczenia – nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw! Zawsze możesz też liczyć na pomoc koleżanek i kolegów.